"Fijat" je objavio još tri zvanične fotografije modela "500 L" koji će se proizvoditi u Kragujevcu. Na žalost, Italijani i dalje kriju izgled unutrašnjosti, koji bi trebalo da bude mešavina rešenja sa "fijata 500" i nove generacije "pande".Promocija "fijata 500 L" zakazana je za 6. mart kada će se održati novinarski dan na Salonu automobila u Ženevi, kojem će prisustvovati i brojni srpski političari i privrednici.
"Fijat" je objavio još tri zvanične fotografije modela "500 L" koji će se proizvoditi u Kragujevcu.
Na žalost, Italijani i dalje kriju izgled unutrašnjosti, koji bi trebalo da bude mešavina rešenja sa "fijata 500" i nove generacije "pande".
Promocija "fijata 500 L" zakazana je za 6. mart kada će se održati novinarski dan na Salonu automobila u Ženevi, kojem će prisustvovati i brojni srpski političari i privrednici.
Proizvodnja počinje u maju, dok je prodaja najavljena za oktobar. Prvo će se ponuditi verzija sa pet sedišta, a sedmosed stiže sredinom 2013. godine kada će "fijat 500 L" biti ponuđen i Amerikancima.